ФОП Балуєв Станіслав Сергійович

Сайт: https://vinnyland.vn.ua/

Політика конфіденційності
Дотримання Вашої конфіденційності є важливим для нас. З цієї причини, ми
розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми використовуємо і зберігаємо Вашу інформацію. Будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами дотримання конфіденційності і повідомте нам, якщо у Вас виникнуть будь-які питання.

Предмет згоди
Під персональною інформацією розуміються дані, які можуть бути використані для ідентифікації певної особи або зв'язку з нею. Від Вас може бути запрошено надання Вашої персональної інформації в будь-який момент, коли Ви зв'язуєтеся з нами. Нижче наведені деякі приклади типів персональної інформації, яку ми можемо збирати, і як ми можемо використовувати таку інформацію.

Яку персональну інформацію ми збираємо:
Коли Ви залишаєте заявку на сайті чи в лід-формі, ми можемо збирати різну інформацію, включаючи Ваше ім'я, номер телефону, адресу електронної пошти.

Як ми використовуємо вашу персональну інформацію:
Зібрана нами персональна інформація дозволяє нам зв'язуватися з Вами і повідомляти про унікальні пропозиції, акції та інші заходи і найближчі події. Час від часу ми можемо використовувати Вашу персональну інформацію для відправки важливих повідомлень. Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію для внутрішніх цілей, таких як проведення аудиту, аналізу даних і різних досліджень з метою поліпшення послуг, що надаються нами і надання Вам рекомендацій щодо наших послуг.

Ваша персональна інформація не передається стороннім особам.
Made on
Tilda